Vito Bambino zaprasza na Luv tu da Max! Wiosną wokalista zagra w 6 miastach!

KIEDY05.04.2024
GDZIEGóralska 5, Wrocław
BILETYBilety od 115 zł
Vito Bambino

Po ogromnym sukcesie w całości wyprzedanej trasy jesiennej Vito Bambino rusza w kolejną! Wiosenna trasa koncertowa  Luv tu da Max!  obejmie 6 polskich miast. Utworów z albumów Pracownia i Poczekalnia będzie można posłuchać na żywo w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.   

W kwietniu 2023 roku ukazał się drugi solowy album lidera zespołu Bitamina wydawany w Def Jam Recordings Polska. Płytę Pracowniazapowiadał m.in. singiel Etna, który ma już prawie 7 milionów odtworzeń w serwisie Spotify, a teledysk obejrzano prawie 5 milionów razy. Fani będą mogli posłuchać materiału z płyty na żywo podczas wiosennej trasy koncertowej, która dotrze do 6 polskich miast.   

Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina. W 2020 roku wydał pierwszy solowy album Poczekalnia, na którym znalazł się m.in. utwór Bunkrów nie ma. Muzyk jest także znany z przebojowych singli, takich jak Nudy czy Poszło. Każdej premierze towarzyszą oryginalne teledyski, których pomysłodawcą i nierzadko twórcą jest sam artysta. W 2021 roku wspólnie z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadłą nagrał hitowy numer lata I Ciebie też, bardzobędący jednocześnie hymnem projektu Męskie Granie. 

Harmonogram koncertów:  

2 kwietnia 2024  –  Katowice / MCK 

4 kwietnia 2024 – Kraków / Forty Kleparz 

5 kwietnia 2024  –  Wrocław / A2  

6 kwietnia 2024 –  Poznań /  B17  

7 kwietnia 2024 –  Gdańsk / B90  

12 kwietnia 2024 – Rzeszów / Pod Palmą 

20 kwietnia 2024 – Warszawa / Progresja 

Organizatorem koncertów jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.  

Zbliżające się wydarzenia