TOMMY CASH FEAT. JACUŚ • 28 listopada 2022 • Wrocław

KIEDY28.11.2022
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Jacus, Tommy Cash
Tommy Cash, estoński artysta definiujący swoją muzykę jako post-soviet rap, zdobył popularność dzięki singlowi “Winaloto”, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów rapera. Tommy’ego Casha wyróżnia silny, wręcz przerysowany europejski akcent, ekscentryczny wizerunek oraz kontrowersyjne teledyski, w których realizacji bierze aktywny udział.
Tommy Cash jest również jednym z nielicznych europejskich raperów, którzy osiągnęli tak globalny sukces. W lutym artysta wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Następnie uda się do Europy by zagrać między innymi w Polsce. W 2021 roku artysta wystąpił w Chorzowie w ramach drugiej odsłony Fest Festivalu. Podczas koncertu do artysty dołączył Quebonafide, z którym wykonali ich wspólny utwór “Benz-Dealer”.
Gościem specjalnym na polskiej odnodze World Tour 2022 będzie Jacuś – jedna z najbardziej oryginalnych i nieszablonowych postaci na polskiej scenie rapowej. Artysta dba o każdy szczegół swojej twórczości – zarówno muzyczny jak i wizualny. Jego utwory osiągają milionowe odtworzenia w Internecie i ma na koncie współprace zarówno z polskimi legendami rapowymi jak Tede czy przedstawicielami nowej fali jak Young Leosia. W maju tego roku premierę miała jego najnowsza płyta „Prezes”.
„PIĄTEK WIECZÓR”
https://youtu.be/FAUgk8lezn8
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 28.11.2022
18:00 Drzwi
19:00 Jacuś
20:00 Tommy Cash
Miejsce: A2, Wrocław
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com, w bileterii Going., oraz w salonach Empik.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zbliżające się wydarzenia