Three Days Grace + 10 Years / 8 X 2022 / Wrocław

KIEDY08.10.2022
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Three Days Grace
 Three Days Grace przyjadą do Polski z nowym albumem „Explosions” (premiera: 6 maja od RCA Records) Występ Kanadyjczyków poprzedzi support w wykonaniu amerykańskiej grupy 10 Years.
 Three Days Grace will come to Poland with their newest album „Explosions” (premiere: 6th of May via RCA Records). Canadians will be supported by an american band called 10 Years.
 THREE DAYS GRACE (CAN) alternative rock:
Mają w Polsce mnóstwo fanów i przyjmowani są u nas bardzo gorąco. Sprzedali miliony płyt na świecie i wylansowali wiele przebojów. Kanadyjczycy z Three Days Grace są na dobrej drodze, aby na rockowym firmamencie stanąć obok rodaków z Nickelback.
Muzyka powstałego w 1997 roku zespołu nieco różni się od tego, co tworzy grupa braci Kroegerów. Podobieństwem są świetne melodie, ale kompozycje Three Days Grace skręcają nieco bardziej w stronę alternatywy oraz metalowego uderzenia. Kapela, którą od 2013 roku tworzą Barry Stock, Brad Walst, jego brat Matt oraz Neil Sanderson, może pochwalić się trzema platynowymi płytami w USA, wieloma singlami na szczytach list przebojów, a także współpracą z takimi gigantami konsolety, jak Howard Benson (m.in. Motörhead, Body Count, Skillet, My Chemical Romance), który nadał brzmienie znakomitej płycie „Outsider” z 2018 roku. Na 2022 rok twórcy megahitu „I Hate Everything About You” zapowiedzieli siódmy studyjny materiał, zatytułowany „Explosions” (premiera, maj 2022).
 | :
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

Zbliżające się wydarzenia