Centrum koncertowe A2

The Sisters Of Mercy

KIEDY06.10.2019
GDZIEGóralska 5, Wrocław
The Sisters Of Mercy

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty The Sisters Of Mercy w Polsce!

The Sisters Of Mercy przyjedzie do Polski wczesną jesienią 2019 roku. Zespół pojawi się 6 października we wrocławskim klubie A2 oraz dzień później, 7 października, w krakowskim klubie Studio. W koncertowej setliście możemy spodziewać się najbardziej znanych utworów grupy z „Temple Of Love”, „Lucretia My Reflection”, „More” czy też „This Corrosion” na czele.

Przedsprzedaż biletów na obydwa koncerty startuje już w najbliższy poniedziałek 28 stycznia o godzinie 10:00. Bilety kolekcjonerskie będzie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.

THE SISTERS OF MERCY (Wielka Brytania) rock:

The Sisters Of Mercy to legenda powołana do życia przez chimerycznego i obdarzonego niesamowitym głosem wokalistę Andrew Eldritcha w Leeds w 1980 roku. Choć od dawna nie nagrała ani nie wydała niczego nowego, formacja jest cały czas inspiracją dla wielu wykonawców reprezentujących przeróżne gatunki.

Dorobek Sióstr Miłosierdzia obejmuje trzy albumy studyjne, dwie składanki, trzy EP-ki i kilkanaście singli. I więcej raczej nie będzie. Można liczyć co najwyżej na reedycje oraz kompilacje. Ale kapela Eldritcha regularnie koncertuje, odgrywając przed publicznością swoje najsłynniejsze kompozycje, których trochę ma w zanadrzu, by wspomnieć „Lucretia My Reflection”, „Temple Of Love”, „Dominion”, „Vision Thing”, „More”, „This Corrosion”. Andrew lubi do Polski przyjeżdżać, wielką sympatią darzy między innymi Kraków, w którym występował już parokrotnie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Fields Of The Nephilim, The Cure, Sisterhood, The Mission, Siouxsie And The Banshees, Bauhaus…

http://www.thesistersofmercy.com
https://www.youtube.com/watch?v=evu3I0ZoERc

Zagrają:
THE SISTERS OF MERCY (Wielka Brytania) rock

Kiedy: 6 października (niedziela) 2019
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 130 zł – przedsprzedaż, 150 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne od 28.01 na:
https://sklep.knockoutprod.net

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod