The HU / 15 VII 2023 / Wrocław

KIEDY15.07.2023
GDZIEGóralska 5, Wrocław
BILETYBilety od Bilety od 149 zł zł
THE HU

The HU powraca do Polski

Od momentu pierwszego przyjazdu The HU do Polski w 2019 roku fani robią, co mogą, by ich zobaczyć, o czym świadczą koncerty wyprzedane na pniu!

Gdy ma się okazję doświadczyć tak frapującego pomostu między metalem a mongolską muzyką ludową, między rockiem a wsobnym folkiem z Azji, to trudno z niej nie skorzystać. Powstały w 2016 zespół zamelduje się 15 lipca we Wrocławiu.

Na zeszłorocznym “Rumble of Thunder” The HU nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki, nie biorą drastycznych zakrętów, ale jednak decydują się na zmiany. Zespół wziął wszystko, co najlepsze z debiutu, podkręcając wszystkie atuty o kilka stopni wzwyż. Folkowo-uduchiowone pasaże trafiają w serce jeszcze mocniej, krystalicznie metalowe brzmienie świetnie podbija cięższe partie, a całość jest znacznie bliższa hiciarskiemu hard rockowi. Główny mongolski towar eksportowy już od dawna nie uchodzi za zwyczajną sezonową ciekawostkę. Są charakterystyczni i maksymalnie osobni, nie pomylicie ich z nikim.

Bilety oraz pakiety VIP* na lipcowy koncerty The HU trafią do Knock Out Music Store już 3 marca (10:00)!

*szczegóły pakietu zostaną opublikowane w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży

THE HU (Mongolia) hunnu rock:

Słowa typu “wielki” czy “wybitny” bywają rzucane na oślep w kontekście muzyki metalowej, ale jeśli chodzi o The Hu, ich użycie nie jest nadużyciem. Mongolski skład w niespełna siedem lat przeszedł ogromną drogę, w ekspresowym tempie wyrastając z egzotycznej ciekawostki w jedną z największych i najbardziej intrygujących młodych metalowych marek. Ich muzykę uwielbia choćby William DuVall z Alice In Chains, a w listopadzie UNESCO okrzyknęło ich artystami na rzecz światowego pokoju. Wszystko to w rytmie nowoczesnego, siarczystego metalu pełnego nawiązań do kultury mongolii, tamtejszego folku i zdrowej dumy z własnej tożsamości – od muzyki aż po stronę wizualną. Tak to się właśnie robi.

Zagrają:
THE HU (Mongolia) hunnu rock


Kiedy
: 15 lipca (sobota) 2023
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 139/149 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne już od 3 marca (10:00) na:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod

Zbliżające się wydarzenia