Centrum koncertowe A2

TEDE • S.P.O.R.T. • Wrocław • 26.02.2022

KIEDY26.02.2022
GDZIEGóralska 5, Wrocław
TEDE
Legendarny S.P.O.R.T. Tedego wraca do Wrocławia!
Wytwórnia Wielkie Joł oraz Agencja L2L z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert promujący reedycję kultowego, pierwszego solowego albumu TEDE – S.P.O.R.T. już w sobotę 26 lutego we wrocławskim Centrum Koncertowe A2!
Na koncercie pojawią się specjalni goście – to ujawnimy niebawem.
⌚️ Otwarcie bramek: 20:00
⌚️ Start wydarzenia: 21:00
 Miejsce: Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław
 TEDE, właściwie Jacek Maciej Szymon Graniecki – polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, a także przedsiębiorca, aktor i osobowość telewizyjna.
 Reedycja kultowego, pierwszego solowego albumu TEDE – S.P.O.R.T.
Wydawnictwo zostało przygotowane z ogromną dbałością o detale z okazji 20-lecia wydania albumu i ukaże się jednocześnie na wszystkich nośnikach: CD, płytach winylowych oraz kasecie magnetofonowej.
S.P.O.R.T. to solowy debiut TEDE wydany 5 czerwca 2001 roku przez wytwórnię RRX. Po wielu latach niepewnej sytuacji prawnej związanej z albumem, trafił on wreszcie tam gdzie jego miejsce – do katalogu płytowego wytwórni Wielkie Joł prowadzonej przez artystę. Nagrania zostały poddane procesowi remasteringu, za który odpowiada Sir Mich.
 Sprzedaż w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl.
⚠️ Prosimy o wypełnienie oświadczenia covidowego na stronie biletomat.pl/forms/covid19/ lub w wersji papierowej, w którym oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywasz na obowiązkowej kwarantannie. Wystarczy samo okazanie oświadczenia na bramce, podczas skanowania biletów.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png
⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.
 Do zobaczenia na miejscu!