Centrum koncertowe A2

Stand-Up Janek Wolańczyk

KIEDY21.04.2020
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Janek Wolańczyk

BILETY DO KUPIENIA NA STRONIE:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49172/Wrocław/Janek+Wolańczyk+Stand-up/

PREMIERA NOWEGO MATERIAŁU!!!

Po wielkim sukcesie programu “Warto powtarzać” który został zaprezentowany ponad 500 razy na żywo dla publiczności z całego świata m.in. z USA, Węgier, Irlandii, Włoch, Janek Wolańczyk, jedyny jąkający się stand-uper w Polsce powraca z nowym programem.
“Jąkający się psychopata” to opowieść o przygodach i trudach życia osoby zmagającej się z wadą wymowy. Będzie to ponad 80 minut historii i anegdot które rozbawią Was do łez oraz pokażą Wam, że nawet mimo przeciwności losu można spełniać swoje najskrytsze marzenia.
Duża dawka energii oraz dystansu do otaczającego nas świata to jedna z wielu rzeczy zapewnionych podczas tego występu.
Dodatkowo przed Ja-ja-jankiem wystąpi przed Wami młody utalentowany artysta Tobiasz “Acze” Piechociński który wprowadzi Was swoimi rapowymi utworami w klimat tego wydarzenia.
______________________________________________________

O Artystach:

JANEK WOLAŃCZYK – jedyny w Polsce jąkający się Stand-Up’er. Na scenie jest od 2014 roku. Jeden z najbardziej energicznych komików w naszym kraju. Opowieściami o rodzinie, swoich byłych związkach, szkole i swoich poprzednich pracach sprawia, że publiczność utożsamia się z bohaterami jego historii, co tworzy niesamowitą atmosferę. Występował w Comedy Central oraz uczestniczył w wielu audycjach radiowych. Uwielbia swoje miasto rodzinne, którym jest Wrocław, co nie raz da się wyłapać w jego materiale. Do tej pory stworzył 3 autorskie, godzinne programy komediowe i teraz z czwartym z kolei podbija Polskę.

Janek Wolańczyk “Warto powtarzać” (2018-2019)
https://www.youtube.com/watch?v=-NnElO-A6kQ&t=19s

______________________________________________________

ACZE – właściwie Tobiasz Piechociński, urodzony w 1993 roku w Nakło nad Notecią raper mający na swoim koncie 4 solowe płyty i dwie EP. Współpracował z Wizją lokalną (Szula, OSA) oraz KMS. Koncertował przed takimi raperami jak Quebonafide, DonGuralEsko, Zeus, Bonson czy VNM, Jego głównym i największym walorem jest autentyczność i niepodrabialny styl. Jego najpopularniejszy utwór “Twój taniec” przekroczył magiczną barierę 1.000.000 odsłon na YouTube.

Acze “Twój taniec” (2019)
https://www.youtube.com/watch?v=MZhCfNjxMZs