Centrum koncertowe A2

Save Goadupa w/ Aes Dana

KIEDY13.10.2018
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Save Goadupa w/ Aes Dana

Kochani!

Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu Save Goadupa Festival!

Widzimy się w bliskim naszym sercom Wrocławiu, gdzie zabierzemy Was na wyjątkową podróż do krainy magii, która odbędzie się na 3 scenach pełnych psychodelicznych, głębokich dźwięków oraz pięknych dekoracji. To wszystko w Klubie Pralnia na terenie kompleksu Krakowska 100.

Przygotowaliśmy dla Was starannie wyselekcjonowany zestaw artystów muzycznych oraz wizualnych, a headlinerem wydarzenia jest AES Dana – legendarny producent muzyki ambientowej z Francji i jednocześnie label manager Ultimae Records. Obok Niego wystąpią znani i lubiani lokalni Djs oraz ekipa i przyjaciele Goadupa Arts, Culture & Music Festival.

Muzycznie spodziewajcie się wszelkich odmian Psytrance na scenie Main (+ambient/progressive od Aes Dana), głębokiego i porywającego Progressive/Techno na scenie Groove oraz rozmaitych rozlanych brzmień na scenie Chill.

Warstwą wizualną zajmie się oczywiście Goadupa Team. Przygotowujemy rozmaite instalacje, projekcje i wizualizacje oraz inne prace przygotowane przez naszych artystów.

Nie zabraknie też pysznego jedzenia, gdyż na imprezie wyląduje Chaishop by Morfogeneza!

Ilość wejściówek na event jest limitowana i wydarzenie może wyprzedać się w przedsprzedaży. Wejściówki będą dostępne online a link pojawi się niebawem, o czym poinformujemy Was oczywiście tutaj.

Stay Tuned & cu on the trancefloor!

Bramka/Gate – 90zł
GATES: 23:30
END: 10:00

SAVE GOADUPA FESTIVAL:

Cykl wydarzeń Save Goadupa Festival organizowany przez ekipę Goadupa Festival oraz Egodrop jest skoncentrowany na aktywnym pozyskiwaniu środków na ratowanie największego polskiego festiwalu kultury psychodelicznej Goadupa Festival organizowanego od 2010 początkowo przez Egodrop Productions, a następnie przez Fundację GoArt. Fatalne warunki pogodowe sprawiły, iż pomimo posiadania wszystkich niezbędnych zezwoleń związanych z legalnym przeprowadzeniem imprezy masowej, organizatorzy, ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników, zdecydowali się odwołać Goadupa Festival 2018 w ostatniej chwili. Obecnie Fundacja GoArt organizuje wydarzenia, zbiórki i aktywności mające na celu spłacenie długu finansowego, który niestety jest smutną konsekwencją tej nagłej decyzji. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia i imprezy, które przeniosą was na drugą stronę lustra. Doświadczajcie Miłości oraz Piękna i pomóżcie ocalić Goadupa Festival!