SANAH

KIEDY03.07.2020
GDZIEGóralska 5, Wrocław
SANAH

Hałsówka, czyli Domówka z koncertami LIVE

 

Wyjątkowo otwieramy koncertowe lato trasą z gorącymi artystami tego sezonu.

Hałsówka to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Trasa koncertowa po słynnych polskich klubach. W lipcu będziemy w każdy weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe.

Tym razem w ramach nowej definicji koncertowego życia z dostępem tylko dla wybrańców, bo gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności.

 

Pierwszą gwiazda domówki w klubach będzie

SANAH – najgorętszy debiut  tego roku. Każdy chce skosztować jej przebojowego „Szampana” i „Melodii” na żywo!!

W kolejnym tygodniu klubową „demolkę” zapewnią Poparzeni Kawą 3.

Dołączycie do szaleństwa, bo nikt Was nie rozpozna Was na fotkach , bo będziecie w maseczkach! Ale nasza ochrona będzie miała Was na oku.

 

Kolejne gwiazdy HAŁSÓWKI ogłosimy wkrótce! Gramy bezpiecznie. Łączymy ludzi i muzyczne style i to jest mieszanka wybuchowa!

 

Poczujecie się jak u siebie w domu na imprezie, zaczynając spotkanie od kulturalnego i zaskakującego talk show z artystą prowadzonego przez znanego dziennikarza muzycznego. Pytania będą serwowane bez znieczulenia, a niezbędne środki dezynfekujące duszę i ciało będą do dyspozycji w barze.

Każdy w klubie będzie się czuł jak gospodarz domówki  a  koncert gwiazdy wieczoru zakończy wspólnie wykonany z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój. Sweet focie z imprezowiczami Hałsówki trafią do sieci i wtedy zacznie się kolejne życie tej balangi LIVE.

 

Startujemy w każdy weekend od 20:00, bramki otwieramy o 18:00

Bilety na HAŁSÓWKI do nabycia tylko na going.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Nie bądź kanapowcem! Kup bilet już teraz!

 

SANAH  –

3 lipca – A2 Wrocław

 

POPARZENI KAWA 3  –

11 lipca – A2 Wrocław

Organizator : Progresja/ A2 / ZPT / DM Agency

Zbliżające się wydarzenia