Centrum koncertowe A2

Rotting Christ / Angrrsth / Shodan / A2 / Wrocław

KIEDY12.11.2021
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Rotting Christ / Angrrsth / Shodan
Legenda helleńskiego metalu – Rotting Christ powraca do Polski na trzy koncerty!
Rotting Christ fanom metalu w kraju nad Wisłą znany jest doskonale – Sakis Tolis nigdy nie zapomniał o polskich fanach, którym jeszcze w latach 80′ wysyłał pierwsze demówki zespołu i od których regularnie otrzymywał słowa wsparcia i uznania.
Tym razem zespół powraca do Polski ponownie w dosyć nietypowych realiach, a jedną z dat na nadchodzacej trasie będzie koncert we wrocławskim A2.
Rotting Christ ma na koncie 13 pełnych płyt, szereg kompilacji, Ep-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.
Rotting Christ (black metal, gothic metal, melodic black metal)
Sprawdź, jeśli lubisz: Varathron, Samael, Septicflesh, Moonspell, Tiamat.
Angrrsth, toruński zespół Znikąd, debiutował w 2018 roku materiałem bezpośrednim, pełnym agresji, który trudno było zdefiniować. Cztery utwory nienawistnego black metalu obudowanego różnorodnymi wpływami, były jak cios w twarz.
Kolejne lata to wyprawy koncertowe, gdzie zespół niejednokrotnie dowiódł swej siły oraz charyzmy i spotykał się z pozytywnym przyjęciem. Równocześnie pracował nad pełnowymiarowym debiutem, który finalnie ukazał się w 2021 roku.
Obwieścił, że zmierza Donikąd i okazało się, że to dobry kierunek, bo album został przyjęty bardzo entuzjastycznie. Black metal pełen metafizyki i niebanalnych aranżacji, jednocześnie nie tracący mocy debiutu.
Angrrsth nie wskaże wam drogi życiowej, ale muzyczną bez wątpienia. Skąd przybywają? Dokąd zmierzają? Przyjdźcie i przekonajcie się.
Angrrsth „Donikąd”
https://youtu.be/RnPCl2C4nDk
Angrrsth „Niebiański Pogrzeb” (live)
https://www.youtube.com/watch?v=p00AA3y1Ztk
Shodan (death metal, Wrocław)
Deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku.
Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności z melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza „Malty” Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album „Protocol of Dying”. 31 marca 2016 miała miejsce premiera debiutu za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production. Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Metalmania, Summer Dying Loud, czy Gothoom fest, spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni. Obecnie zespół zajmuje się promocją następcy debiutu „Death, Rule Over Us”, na którym Shodan odważniej eksploruje zapoczątkowany na „Protocol of Dying” styl, pielęgnując swoje fascynację post punkiem.
Bilety: