Centrum koncertowe A2

PESTILENCE

KIEDY19.04.2022
GDZIEGóralska 5, Wrocław
PESTILENCE
PESTILENCE w POLSCE
ZMIANA DATY!
Jeden z najważniejszych i najznakomitszych zespołów z pogranicza gatunków thrash, death i metalu progresywnego odwiedzi nasz kraj z okazji 30 lecia albumu „Testimony of the Ancients”.
Koncerty w ramach tej trasy odbędą się w dwóch miastach w Polsce: Wrocławiu (A2 – Centrum Koncertowe) (19.04.2022 r.) i Krakowie – Klub Kwadrat (21.04.2022 r.).
 Początki PESTILENCE sięgają 1986 roku, kiedy to zachwycili swoimi umiejętnościami kompozytorskimi i instrumentalnymi na tyle, by wkrótce stać się jednym z najbardziej charakterystycznych i szanowanych zespołów nie tylko w tym konkretnym gatunku jaki reprezentują, ale ogólnie w muzyce.
Formacja pod wodzą Patricka Mameliego ma na swoim koncie dziewięć albumów studyjnych, a dyskografię na chwilę obecną zamyka wydany w lipcu 2021 roku krążek „Exitivm”.
 MISANTHROPIA to symfoniczny zespół Black Metal z Holandii. W swoim najnowszym wydawnictwie „Convoy Of Sickness” opierając się na swoim poprzedniku „Omerta”, który ukazał w 2016 roku, ale wydarzenia i historie opisywane na tym krążku pochodzą z terenów holenderskich i belgijskich, które miały miejsce od późnych lat siedemdziesiątych do dnia dzisiejszego.
Ściśle współpracowali z Mikiem Weadem (m.in. King Diamond, Mercyful Fate) i Simonem Johanssonem (Wolf, Soilwork). Solna Sound Recording są odpowiedzialni za dźwięk, miks i mastering.
 Zespół TRUISM, to reprezentant naszego kraju, stworzony z utalentowanych muzyków znanych Acid Drinkers, Flapjack, OCN, Stillborn czy Veal.
Żaden fan nowoczesnego progresywnego metalu nie powinien przejść obok tego składu obojętnie. Zespół na swoich kanałach social media serwuje potężną dawkę wrażeń audio oraz audiowizualnych.
Skład kontynuuje prace nad swoim długo wyczekiwanym debiutem, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce na wiosnę 2022 r. Za produkcję LP odpowiada zespół, natomiast inżynierem miksu będzie Tue Madsen znany ze współpracy m.in. z Meshuggah, Suicide Silence czy Heaven Shall Burn.