Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie – 20 stycznia 2022 – Wrocław A2, 19:30

KIEDY20.01.2022
GDZIEGóralska 5, Wrocław
SCREAM INC.
W sezonie 2021/2022 na kolejne koncerty powróci do Polski wyjątkowy projekt – pod szyldem “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” wystąpi SCREAM INC. jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’. Na koncertach usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie “Metallica S&M”.
To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu na plenerowym koncercie!
Po doskonale przyjętych trzech trasach koncertowych, muzycy wystąpią ponownie w Centrum Koncertowym A2 przy ul. Góralskiej 5. Początek koncertu o 19:30
20.01.2022
Wrocław
Centrum Koncertowe A2
ul.Góralska 5
Wejście od 19:00
Start 19:30
Bilety w cenie od 120 zł dostępne w sieciach Eventim, Ticketmaster, Ebilet, Kupbilecik.
Organizatorem trasy jest Piosenka Plus oraz Fantom Media.
Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!
Oficjalne video: https://www.youtube.com/watch?v=ajgsJcVy51w
Fragment nagrania z koncertu w ICE Congress Centre w Krakowie można zobaczyć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=DumQRdgw1bA
a z DMiT w Zabrzu tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=CKuiCmam_WE

Zbliżające się wydarzenia