Mikromusic

KIEDY25.02.2021
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Mikromusic

Mikromusic

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncert zespołu Mikromusic! Wydarzenie będzie promować najnowszą płytę zespołu. Mikromusic bilety na koncerty już w sprzedaży.

Mikromusic Kraksa

Nowa płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.

Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

O Mikromusic

Twórczość Mikromusic jest określana jako avant pop lub art pop. W swoich kompozycjach inspirują się słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Mogą pochwalić się występami na najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą.

Na koncie mają aż sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Zespół był dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej – Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku.

Mikromusic koncerty 

  • Wrocław – 25.02.2021, Centrum Koncertowe A2| przeniesione z 29.11

Zbliżające się wydarzenia