Centrum koncertowe A2

Michele Morrone

KIEDY08.05.2020
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Michele Morrone

NOWA DATA!

Michele Morrone po sukcesie i wyprzedanym koncercie w Warszawskim Palladium zaprasza na koncerty w innych miastach !

Już 8 maja czeka nas wydarzenie absolutnie wyjątkowe – koncert Michele Morrone, który szturmem podbił Polskę swoją grą aktorską, elektryzującym wyglądem oraz … sensualnym, męskim wokalem

Michele podbił serca Polek jako odtwórca głównej roli w najgłośniejszym filmie tego roku -„365 dni”. Jego rozpoznawalność rosła z dnia na dzień – nie tylko na terenie Polski, ale także globalnie, sięgając do takich krajów jak Brazylia, Francja czy Japonia.

Pierwszy singiel Michele Morrone „Feel it” odniósł ogromny sukces i zyskał pozytywne recenzje zarówno w branży muzycznej, jak i wśród fanów.

Teledysk z wynikiem 1 miliona wyświetleń w pierwszy weekend po premierze trafił na #1 karty na czasie i długo utrzymywał pozycję lidera wśród najczęściej udostępnianych treści serwisu Youtube. Zobacz teledysk! https://www.youtube.com/watch?v=WnIL4o6_D8M

Singiel zapowiada debiutancki album artysty, zatytułowany „Dark Room”. Płyta trafiła na półki sklepowe już 14.02.2020 roku i do teraz okupuje pierwsze miejsca sprzedaży ( zpav, empik )

https://going.pl/michele-morrone-wroclaw