Centrum koncertowe A2

Marko Hietala + Oceanhoarse

KIEDY08.02.2020
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Marko Hietala + Oceanhoarse

Knock Out Productions prezentuje koncert fińskiego artysty w Polsce!

Choć Marko Hietala znany jest głównie jako basista zespołu Nightwish, od kilku lat występuje również solowo! Fiński multiinstrumentalista ma już za sobą pierwszy autorski album, pt.: „Mustan Sydämen Rovio”, który został wydany 24 maja 2019 roku.

Marko Hietala przyjedzie do Polski w ramach trasy „Tour Of The Black Heart 2020”, podczas której promować będzie swój najnowszy album! Artysta zaprezentuje się 8 lutego we wrocławskim klubie A2, a w roli supportu wystąpi heavymetalowa formacja Oceanhorse z Helsinek.

Bilety na koncert już dostępne w sprzedaży na:
https://sklep.knockoutprod.net

MARKO HIETALA (Finalndia) heavy metal, symfoniczny power metal:

Potrafi wspaniale zaśpiewać klasyki Black Sabbath po fińsku, a także kolędy w swoim ojczystym języku. Urodzony 14 stycznia 1966 roku Marco Hietala to muzyk wszechstronny i człowiek znany ze wspaniałego poczucia humoru. Oprócz tego, że gra na gitarze basowej, świetnie śpiewa mocnym głosem oraz jest cenionym producentem, z którego usług korzystali, chociażby słynni rodacy sympatycznego brodacza, grupa Amorphis.

Marco najbardziej znany jest oczywiście z tego, że gra na basie, komponuje (wraz z Tuomasem Holopainenem) i śpiewa w legendzie symfonicznego power metalu, grupie Nightwish. To bynajmniej nie wyczerpuje jego muzycznej aktywności. Od ponad 30 lat funkcjonuje, choć z oczywistych względów z ograniczoną częstotliwością, heavymetalowy zespół Tarot, w którym współpracuje ze swoim bratem Zacharym. Hietala nagrywa także kolędy i piosenki bożonarodzeniowe pod szyldem Raskasta Joulua, a covery Sabbathów po fińsku śpiewa od czasu do czasu pod szyldem Sapattivuosi. Na koncie ma też kilkadziesiąt występów gościnnych na płytach i koncertach artystów z różnych stron świata.

O dziwo przy takim natężeniu obowiązków Marco ma czas na swoje pasje – oglądanie filmów, gry komputerowe i czytanie książek. Jest też ojcem synów bliźniaków.

Sprawdź, jeśli lubisz: Nightwish, Tarot, Delain…

https://www.facebook.com/markohietalaofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=Kp_kNvPQlq8

OCEANHORSE (Finlandia) heavy metal:

Grająca heavy metal, albo heavy fucking metal, jak sami mówią, formacja Oceanhorse została założona pod koniec 2016 roku przez Bena Varona, uznanego w Finlandii gitarzystę i kompozytora, po rozwiązaniu przez niego zespołu Amoral. Pierwszym wyborem do nowego składu był basista Jyri Helko. Następnym w kolejce był były frontman kapeli Mygrain Tommy Tuovinen, a posadę gitarzysty otrzymał młody, utalentowany Oscar Niemi.

W wyżej wymienionym składzie Oceanhorse wydał w 2018 roku cztery single: „The Oceanhoarse”, „Fading Neons”, „Waves” i „The Intruder” po czym rozstał się z Tuovinenem. Pracę wokalisty powierzono następnie Joonasowi Kosonenowi. Już z nim powstała nowa singlowa piosenka „Death Row Center” (premiera w lutym 2019).

Sprawdź, jeśli lubisz: Ozzy Osbourne, Accept, Judas Priest…

https://www.facebook.com/oceanhoarse/
https://www.youtube.com/watch?v=aL-wktIrKYg

Zagrają:
MARKO HIETALA (Finlandia) heavy metal, symfoniczny power metal
+
Oceanhorse (Finlandia) heavy metal

Kiedy: 8 lutego (sobota) 2020
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod