ue baner
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Łydka Grubasa we Wrocławiu

27. listopad, sobota 19:00

Kup Bilet

🔔 Bilety w sprzedaży od 8.09.2021🔔
I – pula 50 zł
II – pula 60 zł
III – pula 70 zł
w dniu koncertu 80 zł
Wiele autorytetów wypowiedziało się na temat niesłychanych zmian, jakim to teraz podlegać będzie Świat. Hurr, durr, już nigdy nie będzie tak samo, wszystko się wywróci do góry kołami, itp. itd. Ba, w światku rockowym też krąży pytanie – „co teraz będzie”?
Cóż, nie wiemy co będzie ze Światem, ale wiemy, co będzie z Łydką. Mamy zamiar klepać koncerty i robić to tak, żeby czacha dymiła i gitary płonęły! Zapraszamy na jesienne występy klubowe – będzie głośno, z łupnięciem, z przekazem prosto w ryj i – jak zwykle – dla Was i z Wami.
Ruszamy grać utwory, wyposażeni w paletę tego, co przez lata nas niosło. Nie zabraknie paru nowych rzeczy, będzie pogo, będzie z refleksją – ale zawsze szczerze i bez ceregieli. Lubisz klimat rockowego koncertu, gdzie liczy się moc, wspólne emocje, gruba zabawa i młotek z dźwięku? Zapraszamy – my będziemy czekać na Ciebie na scenie i z radością zobaczymy Twoje oczy i uszy na sali. Grajmy razem, bądźmy razem – to nasza planeta i sprawmy, żeby kręciła się jak szalona!
Masz problem z zakupem? Spróbuj na Ticketclub.pl