Leprous + Kalandra

KIEDY11.03.2023
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Leprous + Kalandra
 Leprous to częsty gość na polskiej scenie i nic dziwnego – fani ich uwielbiają i tłumnie przybywają na każdy z ich koncertów. Grupa promuje obecnie swój ubiegłoroczny album “Aphelion” (InsideOut Music) i to właśnie m.in. ten materiał zaprezentuje 11 marca 2023 roku we wrocławskim klubie A2. W roli supportu Leprous zagra indie-popowa Kalandra.
 Leprous will perform in Poland on March 11th 2023 @ 'A2′ club in Wrocław. Their supporting act will be an indie-pop band Kalandra.
  progmetal:
Zaczynali od prog-metalu, ale bardzo szybko poszli własną ścieżką i terminowali jako muzycy koncertowi u Ihsahna, ale nigdy nie stali się kserokopią Emperor. Leprous to zespół maksymalnie nastawiony na rozwój i poszukiwanie nowych wrażeń,w przypadku którego przymiotnik “progresywny” ma 100% zastosowania.
Piątka przystojnych Norwegów promuje właśnie wydany w zeszłym roku “Aphelion”, czyli płytę buchającą od inspiracji i pomysłów. Z jednej strony znajdziecie na niej wpływy bliskiego kapeli Radiohead, na drugiej flance metalową podbitkę całości, a jeszcze gdzieś indziej subtelność muzyki filmowej.
Jeśli połączymy to z prezencją sceniczną polegającą na tym, że panowie przypominający doradców handlowych wylewają z siebie siódme poty, bo tryskają energią, trudno przejść obok tego obojętnie.
  indie pop, alt-pop:
Kalandra ma w sobie wszystko, co stało się trademarkiem skandynawskiej muzyki rozrywkowej na przestrzeni lat. Szwedzko-norweski skład czaruje melancholią o tak chłodnym wydźwięku, że nie da się tego podrobić, bogactwem wisielczych melodii i straceńczą przebojowością.
Wszystko to opakowują w ramy eterycznego alt/indie popu, a ich mottem pozostaje ambicja. W tym roku zaprezentowali autorski soundtrack do gry strategicznej „Kingdom Two Crowns”, pokazując, że czują się dobrze w każdej roli.
 | : *15 VII | 10:00*
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

Zbliżające się wydarzenia