Centrum koncertowe A2

ŁĄKI ŁAN & Dmuchawce

KIEDY30.11.2018
GDZIEGóralska 5, Wrocław
ŁĄKI ŁAN & Dmuchawce

Łąki Łan zaprasza na cykl wyjątkowych koncertów z towarzyszeniem sekcji dętej!
Trasa Łąki Łan & Dmuchawce obejmie tylko kilka miast, w których zespół zaprezentuje swoje utwory w nowych aranżach.
We Wrocławiu spotykamy się 30 listopada w klubie A2 – to będą najlepsze Andrzejki z zespołem Łąki Łan!

„Co to za uczucie, co za stan, kiedy żyzny pała łan? Wiadomo, moc, energia, endorfina! A gdyby tak wzbogacić ten Łąkowy bukiet o soczyste brzmienie ponętnych dęciaków?! Zrobiliśmy to na Przystanku Woodstock 2017 i było przepysznie! Dlatego jesienią na kilku specjalnych występach pod hasłem Łąki Łan & Dmuchawce naszą siłę rażenia zwiększy ośmioosobowa sekcja dęta, którą rozdyryguje Mateusz „Czarny Bez” Czarnowski. Zapraszamy do: Krakowa, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania czyli na sześć energetycznych do sześcianu koncertów, a nie jakichś tam dętych imprez! Wyraj wybaw w turbo dawce! Przeleć się!!!! Na Łąki Łan i Dmuchawce!!!!”

ŁĄKI ŁAN słyną z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu są nazywani jednym z najlepszych zespołów koncertowych w kraju. Wypracowali sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury.
Performance Paprodziada i nietuzinkowy sposób prowadzenia koncertów Mega Motyla dopełniają całości tego muzycznego show.
Ostatnia płyta Łąki Łan pt. „Syntonia” ukazała się w 2016 roku. Promowały ją single „Pola Ar” i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa”.

30.11.18 godz.20.00 Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5
ŁĄKI ŁAN & DMUCHAWCE
bilety: 65 zł – do 30.10, 75 zł – od 31.10 do dnia koncertu

Wejście do klubu od godz.19.00

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.ticketmaster.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: [email protected]

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.