KWIAT JABŁONI

KIEDY23.02.2022
GDZIEGóralska 5, Wrocław
KWIAT JABŁONI
Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II – SOLD OUT!
23.02.2022 r., środa, godz. 20.00
Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, Wrocław
Bilety w cenach: 99 zł (I pula), 109 zł (II pula), 129 zł (III pula).
Bilety dostępne na: KONCERT WYPRZEDANY!
Zakup miejsc stojących
Uprzejmie prosimy zwrócić uwagę, że dostępnych jest kilka pul biletów miejsc stojących w różnych cenach. Dostępność pul jest ograniczona. O zajęciu miejsca stojącego na sali decyduje kolejność przybycia. Wyższa cena nie jest równoznaczna z możliwością zajęcia lepszych miejsc ani pierwszeństwem wejścia na salę.
Maksymalna liczba zamawianych biletów na użytkownika na koncert w danym mieście wynosi 4 szt.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Mogło być nic… a będą koncerty! Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy promującej swój ostatni, pokryty platyną album. Wiosenna odsłona obejmie najpiękniejsze kluby, sale i filharmonie w 20 miastach. Największe przeboje grupy zostaną zaprezentowane w rozszerzonym składzie i w nowych wersjach. Fani mogą spodziewać się wielu nieoczywistych niespodzianek! Trasa rozpocznie się pod koniec lutego 2022 r. i potrwa dwa miesiące. Bilety na wszystkie wydarzenia trafią do sprzedaży 18 listopada o godzinie 12.00.
– Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku żegnając album “Niemożliwe”. Niestety wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany. Teraz, z dwoma płytami na koncie spełnimy nieskrywane marzenie w gdańskim Starym Maneżu, warszawskim Palladium czy poznańskiej Sali Ziemi – Kasia i Jacek.
Trasa promująca album “Mogło być nic” – część II
23.02 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2
26.02 – Warszawa, Palladium
27.02 – Łódź, Klub Wytwórnia
3.03 – Kraków, Klub Studio
5.03 – Opole, Filharmonia Opolska
9.03 – Radom, Radomska Orkiestra Kameralna
10.03 – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
12.03 – Bielsko-Biała, Klub Klimat
13.03 – Katowice, MCK
17.03 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
18.03 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
19.03 – Gdańsk, Stary Maneż
27.03 – Chełm, Chełmski Dom Kultury
28.03 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
29.03 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
2.04 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
12.04 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
13.04 – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
21.04 – Toruń, CKK Jordanki
23.04 – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.
Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 milionów razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje (“Niemożliwe”, “Wodymidaj”, “Wzięli zamknęli mi klub”, “Mogło być nic”, “Buka”) zdobyły uznanie i wielką popularność.
Kasia i Jacek do tej pory zagrali ponad 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.
Regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Zbliżające się wydarzenia