Kuban | Zachowaj Spokój | Wrocław

KIEDY22.04.2023
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Kuban apeluje o spokój!
Po ponad czterech latach ciszy jego fani są gotowi zrobić hałas: raper powraca na scenę i rusza w trasę promującą jego nowy album pt. ,,spokój.”!
Podczas zblijżającej się trasy ,,ZACHOWAJ SPOKÓJ” Kuban przywita się po długiej przerwie z czterema polskimi miastami – odwiedzi Gdańsk, Katowice, Kraków oraz Wrocław.
Zaintrygowani nieobecnością fani rapera z pewnością poszukują wyjaśnień, gdzie i dlaczego zniknął Kuban. Nowy album i zbliżająca się trasa zdają się być długo wyczekiwanymi odpowiedziami na te pytania!
Gdzie: A2 / ul. Góralska 5 / Wrocław
Start: 18:00
Koncert: 20:00
Bilety: www.zachowajspokoj.pl
=========
– Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.
– Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb
– Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
– Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

Zbliżające się wydarzenia