KK’ S PRIEST

KIEDY13.07.2024
GDZIEGóralska 5, Wrocław
BILETYBilety od 280 zł
KK’ S PRIEST

KK’s Priest na jedynym koncercie w Polsce!

Już 13 lipca we wrocławskim klubie A2 wystąpi formacja, na czele której stoją dwaj byli muzycy Judas Priest – gitarzysta K.K. Downing oraz wokalista Tim „Ripper” Owens. Zespół KK’S PRIEST promować będzie swój najnowszy, świetnie przyjęty album „The Sinner Rides Again”.

We wrocławskim A2 zespół zaprezentuje się w doborowym towarzystwie. W roli supportów wystąpią dwie formacje: DIETH oraz POPIÓR.

Death/ thrash metalowy projekt DIETH tworzy trójka doskonałych muzyków: basista David Ellefson (ex-Megadeth), szwedzki gitarzysta i wokalista Guilherme Miranda (ex-Entombed A.D.) oraz perkusista Michał Łysejko (ex-Decapitated). Grupa zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku za sprawą płyty “To Hell And Back”. 

Popiór to formacja, która powstała w 2022 roku z inicjatywy byłych muzyków grupy KAT&Roman Kostrzewski, Jacka Hiro i Jacka Nowaka, a skład zespołu uzupełniony został przez wokalistę Chrisa Hoflera i basistę Grzegorza Feliksa. W październiku ukazał się debiutancki album grupy – „Pomarlisko”, który zawiera osiem kompozycji w stylu, jaki fani znają z twórczości zespołu Kat & Roman Kostrzewski. Na swój wrocławski występ Popiór już zapowiada przygotowanie specjalnego setu koncertowego, zapraszamy!

Metal Mind Productions

zaprasza


KK’S PRIEST


+ supports:

DIETH

POPIÓR

13.07.2024 – Wrocław, A2

Otwarcie bramek: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów: 280 zł (przedsprzedaż) / 310 zł (w dniu koncertu)

Bilety już w sprzedaży na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html
(KOLEKCJONERSKIE)
www.Eventim.pl
www.ebilet.pl

Zespół KK’S PRIEST  to potężne heavy metalowe połączenie byłych muzyków kultowego Judas Priest: zdobywcy nagrody Grammy –  K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) oraz A.J. Millsa (gitara), Tony’ego Newtona (bas) i Seana Elga (perkusja).               

K.K. Downing z Judas Piest rozstał się w 2011 roku po ponad 40 latach współpracy. W 2020 roku założył grupę KK’s Priest, z którą zadebiutował w kolejnym roku za sprawą krążka „Sermons of the Sinner”. We wrześniu zeszłego roku ukazał się najnowszy, drugi już w dorobku formacji album, “The Sinner Rides Again”. Krążek zyskał bardzo dobre recenzje na całym świecie: „’The Sinner Rides Again’ to absolutnie porywająca metalowa płyta z ogromną, błyskotliwą produkcją i utworami, które tryskają pasją i intensywnością” – pisze Blabbermouth, a Metal Hammer UK wychwala krążek jako „…czerpiący z pulsującej energii klasycznego heavy metalu, rodem z 1983 roku.”  Album zawiera dziewięć utworów wyprodukowanych i napisanych przez K.K. Downinga, a  całość zmiksowana/zmasterowana została przez Jacoba Hansena. W marcu formacja promować będzie ten krążek na trasie w USA, a następnie wystąpi na największych europejskich festiwalach.

Grupa zachwyca swoją rewelacyjną formą koncertową, o czym przekonać będzie można się już lipcu, kiedy zespół zagra we wrocławskim klubie A2, zapraszamy!

Zbliżające się wydarzenia