KAMP! – 360º ENDLESS PARTY / Wrocław / A2 / 04.11.2023

KIEDY04.11.2023
GDZIEGóralska 5, Wrocław
BILETYBilety od 120 zł
KAMP!

Kiedy: 04.11.2023
Godziny: 19:00 – wejście, 20:00 – start
Gdzie: A2
Organizator: Progresja, Fabryka Rozgłosu
Bilety: Early birds: 100 zł, Przedsprzedaż: 120 zł, W dniu koncertu: 150 zł

Dostępne na: https://goout.net/pl/bilety/kamp-360-endless-party/obuu/

UWAGA:
Zgodnie z informacją opublikowaną przez zespół, posiadacze starych biletów na anulowany koncert we wrocławskim Klubie Ciało mają możliwość zakupienia nowych biletów do Klubu A2 w starej, niższej cenie.

W tym celu prosimy o kontakt z bileterią GoOut pisząc na [email protected], tytułując wiadomość „Kamp-Wrocław23” i załączając swój poprzedni bilet w formie elektronicznej. Obsługa bileterii prześle odpowiednią instrukcją zakupu.

Uwaga: możliwość takiej operacji możliwa jest do 22 października 2023
____________________________

TO KONIEC!
KAMP! wyruszył w ostatnią trasę 360º ENDLESS PARTY, a po jej zakończeniu przestaje istnieć.

Dziękujemy, że byliście z nami przez te wszystkie lata i zapraszamy do wspólnego celebrowania, a będzie to nasze najbardziej imprezowe wcielenie ever!

Po koncertowej wiośnie i festiwalowym lecie zaczynamy kolejny etap ENDLESS PARTY!

Przed nami kilkadziesiąt niepowtarzalnych setów, ze zmienną tracklistą, na której pojawią się numery ze wszystkich etapów naszej działalności. Małe i duże hity w podrasowanych wersjach, a całość będzie trwała minimum 2 godziny.

Jesteśmy w szczytowej formie koncertowej. Będzie bardzo tanecznie, bardzo emocjonalnie i wszędzie gdzie to możliwe w formacie 360º. Specjalnie na tę trasę stworzyliśmy scenę i oświetlenie, które stawiamy na środku klubu, żeby być z Wami jak najbliżej! Wiemy, że są miasta i miejsca bliskie naszemu sercu, w których nie uda się zagrać 360º, zagramy i tam, klasycznie, na scenie klubu. Celebrujemy zamknięcie pięknego etapu naszej muzycznej drogi!
Expect the unexpected.

Zbliżające się wydarzenia