ue baner
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Joker Out | 19 listopada 2023

19. listopad, niedziela

Kup Bilet

W związku z ogromnym zainteresowaniem ogłaszamy nową datę – Joker Out zagra w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu 19 listopada 2023 roku!
Joker Out pochodzą ze Słowenii i są tegorocznym odkryciem Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpili w Liverpoolu, śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek „Carpe Diem”, który cieszy się ogromną popularnością i podbija listy przebojów.
Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni [2022] dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór “New Wave”, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello.
Grupa w składzie: Bojan (wokal), Kris (gitara), Jan (gitara), Nace (bas) i Jure (perkusja) jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność.
Sprzedaż biletów rozpocznie się 18 lipca 2023 o godzinie 14:00. Bilety będą dostępne do zakupu poprzez ebilet.pl
Zasady wejścia:
Do 8 roku życia – obowiązkowa ochrona słuchu.
Uczestnicy do 16 roku życia – pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.
Od 16 do 18 roku życia – wymagane pisemne oświadczenie od rodzica lub prawnego opiekuna.