Jesień z Louder Fest: Black River + The Sixpounder

KIEDY25.09.2021
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Black River + The Sixpounder
Jesień z Louder Fest, edycja klubowa!
Black River i The Sixpounder ruszają we wspólną trasę! Trzy wrześniowe koncerty, w trzech miastach w Polsce!
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/black-river/?city=Wrocław
Early Birds – 49 zł
II pula – 59 zł
Bramka – 69 zł
Louder Fest to nie tylko potężne przedsięwzięcia muzyczne, w których mieliście już okazję uczestniczyć. To także klubowe wydarzenia, które pozwolą wam i nam zapełnić czas w oczekiwaniu na kolejną, letnią edycję jednego z najgłośniejszych, metalowych festiwali. Już 24, 25 i 26 września w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu!
Black River to supergrupa łącząca chwytliwość i nośność swoich utworów z ciężkimi riffami i charakterystycznym, drapieżnym wokalem. Zespół, który w 2019 roku, po dziesięcioletniej przerwie powrócił niczym Feniks z popiołów ze świetnym albumem „Humanoid”. Udowadniając z rock’n’rollowym przytupem, że ich stoner/hard rockowo-metalowe brzmienie nie straciło na świeżości, którą słyszeliśmy na debiutanckim albumie. Jesteśmy pewni, że zbliżające się koncerty tego zespołu ucieszą spragnionych brzmień fanów Czarnej Hańczy, a energiczny Maciej Taff wyciśnie z was siódme poty.
The Sixpounder najbardziej rozpoznawalny w naszym kraju zespół wykonujący groove modern melodic metal. Reprezentanci wrocławskiej ziemi dysponują imponującym dorobkiem scenicznym – grali na największych scenach w Polsce i po za granicami naszego kraju. W swojej twórczości łączą surowe, metalowe brzmienie z melodyjnością i odrobiną elektroniki, spięte klamrą wokalną bardzo utalentowanego i charyzmatycznego frotmana. Ich koncerty to jeden wielki sześcio funtowy ładunek energii. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest utwór „Life Is Killing Me”, który jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty „Killer King”
Pozostałe wydarzenia:
24.09 – Kraków, Klub Kwadrat
26.09 – Poznań, uBazyla

Zbliżające się wydarzenia