Centrum koncertowe A2

In Flames Official Event + support Walkways

KIEDY05.07.2018
GDZIEGóralska 5, Wrocław
In Flames, Walkways

Live Nation z dumą prezentuje:

IN FLAMES
Prekursorzy melodic death metalu w Polsce!

Support: WALKWAYS

05.07.2018, Wrocław, Centrum Koncertowe A2

Bilety na LiveNation.pl

Zespół In Flames powstał w 1990 roku w szwedzkim Göteborgu i jest znany na całym świecie jako jeden z założycieli gatunku melodic death metal. Dzięki 12 albumom studyjnym, niezliczonym udanym trasom koncertowym po całym świecie, stworzeniu własnego dorocznego festiwalu, milionom sprzedanych płyt i ogromnej rzeszy fanów na całym świecie, grupa In Flames udowodniła, że w ciężkich brzmieniach jest siłą nie do zatrzymania. In Flames mocno zapisali się w historii muzyki – zaczynając od pierwszego utworu w 1994 r. zatytułowanego „Lunar Strain”, aż do najnowszego wydania „Battles” (2016). Melodie, harmonie i teksty, w których słychać charakterystyczne brzmienie In Flames, ewoluowały przez lata, dowodząc, że In Flames znaczy więcej niż ich poprzednie „ja”.

Walkways to zespół z Izraela grający metal alternatywny. Rozpoczęli karierę w 2006 roku pod inną nazwą i w innym składzie, a od 2010 roku grają jako Walkways. Przyświeca im jeden cel: tworząc muzykę, chcą zachować zdrowy rozsądek i stawać się bardziej ludzcy i moralni – to taka ścieżka dźwiękowa do wzlotów i upadków ich życia. Każdy z nas wybiera swoją ścieżkę i podąża indywidualną drogą. Ta myśl przyświeca członkom zespołu i cały czas zachęca do tworzenia ich własnej ścieżki w muzyce. Po wydaniu debiutanckiego albumu „Safe in Sound” w 2013 roku, Walkways powracają w 2018 roku z nowym utworem „Despair (For Heaven’s Sake)”, pierwszym singlem z ich nadchodzącego albumu „Bleed Out, Heal Out”. Po występach na międzynarodowych festiwalach (Wacken Open Air 2015, ARTmania 2017) i dzieleniu sceny z takimi artystami jak: Avenged Sevenfold, The Devin Townsend Project, Jinjer, Tarja, Chelsea Grin czy Texas – zespół jest teraz gotowy do koncertowania na Starym Kontynencie.

In Flames to zespół, na którym fani na całym świecie mogą polegać. Nieustannie inspirują swoich fanów zwanych Jesterheads, do życia zgodnie z: „In Flames We Trust”. Walkways zaprezentuje europejskiej publiczności swoje nowe show zawierające zarówno stare jak i najnowsze utwory.

IN FLAMES
Support: WALKWAYS
05.07.2018, Wrocław, Centrum Koncertowe A2