ue baner
Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Illusion, Flapjack | Wrocław

03. listopad, piątek

Kup Bilet

Illusion, Flapjack | Wrocław – 03.11.2023 – C.K A2
Wrocław – 03.11.2023 – C.K A2 ul Góralska 5
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 99 zł w dniu koncertu 120 zł
Bilety do nabycia:
BILETY ELEKTRONICZNE:
Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/30313 (Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)
BILETY TRADYCYJNE:
Sieć sklepów EMPIK i MEDIA MARKT w całej Polsce
ILLUSION to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Jego początek datuje się na 1992 rok. Wówczas zespół stworzyli w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz „Lipa” Lipnicki, Jerzy „Jerry” Rutkowski oraz Paweł Herbasch. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku. Jeszcze w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. I w takim właśnie oryginalnym składzie grupa funkcjonuje do dziś. Debiutancka płyta Illusion trafiła na sklepowe półki w 1993 rolku. Na krążku jako gości można było usłyszeć też wokalistę Grzegorza „Guzika” Guzińskiego (Ndingue, Red Rooster, później Flapjack) oraz gitarzysta Janusz Sokołowski (eks-Apteka).
Koncerty Illusion nieustannie cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród fanów w całym kraju, a bilety szybko się wyprzedają.
Flapjack powstał w 1993 roku z inicjatywy Roberta „Litzy” Friedricha i Macieja „Ślimaka” Starosty (obaj z zespołu Acid Drinkers). Pozycję drugiego gitarzysty objął Maciej Jahnz, z którym Litza grał wcześniej w zespole Slavoy. Basistą został Jacek „Hrap-Luck” Chraplak, późniejszy realizator dźwięku, do składu dołączył również Marcin „Wimek” Wimońć, wokalista i saksofonista zespoły Squot. Przez pewien okres gitarzystą Flapjacka był także nieodżałowany Aleksander „Olass” Mendyk. Rolę wokalisty, po kilku zmianach personalnych, ostatecznie objął Grzegorz „Guzik” Guziński z trójmiejskich formacji Red Rooster i Ndingue.