Centrum koncertowe A2

Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot | 24.11.2023 |

KIEDY24.11.2023
GDZIEGóralska 5, Wrocław

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”, który już 24 listopada 2023 odbędzie się w Centrum Koncertowe A2 we Wrocławiu !
Wrocław, Centrum Koncertowe A2 , ul. Góralska 5
Bilety :
https://goingapp.pl/…/festiwal-na…/listopad-2023
https://www.eventim.pl/artist/bracia-figo-fagot/
– https://www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/bracia-figo-fagot

-https://ticketclub.pl/koncerty/bracia-figo-fagot-centrum-koncertowe-a2-wroclaw-2431/

_________________________________________
Niekwestionowani królowie pastiszu disco-polo powrócą do Wrocławia by rozkołysać publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco polo oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą.
Bracia Figo Fagot
Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś”, czyli Piotr Połać (wokal, teksty)oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś”, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).
Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem.
Już 24 listopada Centrum Koncertowe A2 rozgrzeje się do czerwoności dzięki Braciom Figo Fagot, prezentując plejadę swoich największych hitów, z „Bożenką”, „Ooooo kończy się już noc”, „Pisarzem miłości” i „Karolino (KOCHAM CIĘ)” na czele.
Cjalis
Cjalis jest piosenkarzem wykonującym utwory z gatunku electro punk. Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu Comedy Central „Blok Ekipa”, mającego wiele milionowych odtworzeń w internecie.
Artysta ma na swoim koncie takie hity, jak „Autodancing”, „Królowa Dzielni” czy „Ciuralla”. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube.
Figo i Samogony
Figo i Samogony to Piotr Połać, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje też Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Zespół zadebiutował pod koniec października 2020 utworem „Nie zaufam nigdy już” (ponad milion wyświetleń), który pojawił się również na wydanym w 2020 roku albumie Braci Figo Fagot „Miliony internautów mogą się mylić”.