Dr Misio

KIEDY10.03.2019
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Dr Misio

Dr Misio

niedziela / 10 marca 2019 / godz. 18.00

bilet : 60 zł —> z Urbancard Premium 20 % zniżki w tylko kasie Centrum Kultury Wrocław-Zachód oraz na:
http://www.kupbilecik.pl/impreza-34584-dr.misio.wroclaw.html
https://kino.ckwz.art.pl/

UWAGA !!!!!
Po Państwa sugestiach dotyczących koncertu Dr Misio proponujemy zmianę miejsca koncertu, który odbędzie się w A2 – Centrum Koncertowe we Wrocławiu. Bilety już zakupione zachowują ważność – sala w A2 – Centrum Koncertowe jest bez miejsc numerowanych (miejsca stojące).

Osoby, które do dnia 22.02.2019r. zakupiły bilet w Centrum Kultury Wrocław-Zachód lub poprzez KupBilecik.pl, a nie odpowiada im zmiana miejsca koncertu mogą dokonać zwrotu w kasie Centrum Kultury Wrocław-Zachód

UWAGA ‼️ Informujemy, że osoby, które zakupiły bilet w terminie do 14 lutego 2019r. w cenie 90 zł i 70 zł proszone są o zgłoszenie się do kasy w Centrum Kultury Wrocław-Zachód z paragonem i biletami w celu odebrania różnicy w zakupie biletu. Dotyczy to osób, które zakupiły bilet przez KupBilecik.pl i w kasie Centrum Kultury Wrocław-Zachód
W przypadku płatności przelewem różnica w cenie biletu zostanie zwrócona na konto.

_____________________________________________

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arkadiusza Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka” czy „Wołyń”). Dr Misio gra ostrego rock&roll’a. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, a także brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy. Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt. „Młodzi” i „Pogo”, których producentem jest doskonale znany w środowisku rockowym Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster” czy „Pogo”. Grupa zagrała niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce – od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe i festiwale (Jarocin, Woodstock). Wiosną 2017 r. ukazał się trzeci album zespołu zatytułowany „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński, znany z produkcji płyt dla takich artystów, jak grupa HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz. Płytę tę promuje utwór „Pismo”, do którego teledysk został nakręcony przez Wojtka Smarzowskiego.

#drmisio #centrumkulturywroclawzachod #koncert #A2 #ArkadiuszJakubik #ArekJakubik #SzatanNaKabatach #mentolowepapierosy

********************************************

Rezerwacji oraz zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony:
https://kino.ckwz.art.pl/

W przypadku dokonania rezerwacji, prosimy o zapłatę za bilety najpóźniej następnego dnia roboczego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

**********************************************************************
Centrum Kultury Wrocław-Zachód jest Partnerem w programie Erasmus +

Tytuł projektu: Nowe możliwości zatrudnienia oraz tworzenia biznesu w sektorze audiodeskrypcji i tworzenia napisów (Castle).

Liderem jest Uniwersytet w Wolverhampton (Wielka Brytania).

Partnerzy :

ARGO (Włochy)
Centro Diego Fabbri (Włochy)
Audiosigno (Hiszpania)
Centrum Kultury Wrocław-Zachód (Polska)
Saša Inkubator (Słowenia)

Projekt realizowany w latach 2017 – 2019

Cel projektu to promocja przedsiębiorczości i wsparcie osób pracujących nad audiodeskrypcją i napisami w celu zachęcenia ich do rozpoczęcia swojej działalności gospodarczej i doskonalenia ich umiejętności samozatrudnienia.

Projekt skupi się na 2 konkretnych celach:

1) Wzroście podstawowych umiejętności przedsiębiorczych artystów/animatorów kultury/pedagogów pracujących jako audiodeskryptorzy / twórcy napisów.

2) Rozwoju praktycznych narzędzi w celu tworzenia nowych umiejętności zawodowych osób zainteresowanych tworzeniem audiodeskrypcji i napisów dla niesłyszących.

Zbliżające się wydarzenia