Cannibal Corpse i zabójczy goście wpadają na jeden koncert do Polski!

KIEDY09.10.2024
GDZIEGóralska 5, Wrocław
BILETYBilety od 159 zł
Cannibal Corpse

Legendy death metalu z Cannibal Corpse zagrają 9 października we Wrocławiu, a wesprą ich Municipal Waste, Immolation i Schizophrenia.

Kochacie żarliwy metal odmieniany przez różne przypadki? Zakreślcie 9 października w kalendarzu. Na czele wystąpią śmierćmetalowi tytani z Cannibal Corpse, a przed nimi energię dowiozą crossoverowi szaleńcy z Municipal Waste, deathmetalowi weterani z Immolation i death/thrashowa Schizophrenia.

Bilety na październikowy koncert trafią do sprzedaży 28 marca (12:00) na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

CANNIBAL CORPSE (USA) death metal:

Cannibal Corpse już na wczesnym etapie kariery (konkretniej: w momencie premiery “Tomb of the Mutilated”, z której pochodzi evergreen “Hammer Smashed Face”) stali się jedną z najważniejszych nazw w death metalu. Od tamtej pory pozycja najbardziej śmiercionośnych kanibali w gatunku nie słabnie – wręcz przeciwnie, jest trwała jak spiżowy pomnik. Wynika to nie tylko z żelaznej konsekwencji gatunkowej, ale przede wszystkim stale wysokiej formy potwierdzanej kolejnymi albumami. Tych na koncie Amerykanie mają już szesnaście i nie dość, że średniactwem się nie splamili, to w dodatku wciąż potrafią przygnieść słuchacza betonem. Alex Webster i spółka dowożą bezpośredni death metal, w którym jest przestrzeń na kruszące riffy w średnim tempie, gonitwę wspieraną okazjonalnymi blastami czy okazjonalne odchyły w techniczne zagrywki, podkreślające wielowymiarowość ichniej wykładni nurtu. Legendy jak się patrzy. No i nie zapomnijcie o Corpsegrinderze, czyli frontmanie idealnym – nie ma koncertu Cannibal Corpse bez jego niezniszczalnej szyi podpierającej dziki headbanging. Stańcie z nim w szranki!

https://www.facebook.com/cannibalcorpse
https://www.youtube.com/watch?v=2JeV-xpW57w
https://www.instagram.com/cannibalcorpseofficial/

MUNICIPAL WASTE (USA) crossover thrash:

Na “The Art of Partying” sprzed szesnastu lat ustawili swój styl, a jednocześnie oczekiwania fanów względem tego, co grają. Jak to dobrze, że hasło zawarte w tytule kultowego już w crossoverowych kręgach materiału wciąż pozostaje aktualne. Municipal Waste proponują thrash w najbardziej wyluzowanej, a jednocześnie punkowej odmianie. Ich crossover to dużo d-beatu, raczej odrzutowe prędkości i zjazdy w bardziej kroczące momenty zdecydowanie bliższe hardcore’owej niż metalowej tradycji. Dzięki tego typu składom metalowcy i punkowcy mogą uścisnąć dłoń w zgodzie. Strzelamy, że 9 października tak właśnie będzie.

https://www.facebook.com/Municipalwaste
https://www.instagram.com/municipalwaste/

IMMOLATION (USA) death metal:

Kolejni obok Cannibal Corpse weterani amerykańskiego death metalu – podobnie jak ich koledzy zapatrzeni w ludożerkę wciąż w wysokiej formie i bez słabego punktu w dyskografii. Jednak styl Immolation to zupełnie inna bajka. Jest intensywny, podparty blastami, najczęściej dociśnięty do dechy w kontekście żarliwości, czyli samo dobre. Skrótowo: śmiercionośny metal nowojorskiej grupy to piekło na ziemi. Gęste riffy zbijają się w ścianę dźwięku, a rozstrajające dysonanse i nierzadki trans przekształcają te kawałki w magmę gotową poparzyć każdego. To co, chcecie spróbować?

https://www.facebook.com/immolation
https://www.instagram.com/immolation_band/

SCHIZOPHRENIA (Belgia) death/thrash metal:

W przypadku tego składu skojarzenia ze “Schizophrenią” Sepultury są na miejscu. Belgijska ekipa znajduje najlepszy rodzaj kompromisu między pierwotną dziczą i agresją death metalu, podbijając ją cięciami thrashu rozumianymi głównie przez agresywnie wyszczekane wokale i sto riffów na minutę, które raczej nie pozwolą wam na oddech. Trudno o lepszą zachętę.

https://www.facebook.com/Schizophrenia.Officialband
https://www.instagram.com/schizophrenia.dm/

Wystąpią:

CANNIBAL CORPSE (USA) death metal

+
Municipal Waste (USA) crossover thrash

Immolation (USA) death metal

Schizophrenia (Belgia) death/thrash metal

Kiedy: 9 października (środa) 2024
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 159/169 zł – przedsprzedaż, 180 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 28 marca (12:00) na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Zapraszają
Knock Out Productions                                     
http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Zbliżające się wydarzenia