Centrum koncertowe A2

bryska & LUNA we Wrocławiu

KIEDY27.02.2022
GDZIEGóralska 5, Wrocław
bryska & LUNA
Dwa muzyczne odkrycia roku. Dwa kobiece żywioły. Dwa nurty muzyczne. Jedna wspólna trasa koncertowa, czyli bryska & LUNA!
   27 luty widzimy się w A2. Koncert przeniesiony z dnia 19 listopada 2021.
Jesteśmy zmuszeni wydłużyć czas oczekiwania na koncerty premierowe bryskiej & LUNY. Przyczyną zmian jest kwarantanna nałożona na jedną z osób w zespole. Bilety zachowują swoją ważność, widzimy się w tych samych miejscach, ale w nowych terminach:
24 lutego, Kraków, klub Hol
27 lutego, Wrocław, Centrum Koncertowe A2,
10 marca, Warszawa, klub Progresja.

___
⤵️ Najważniejsze informacje w skrócie ⤵️
▪️ Kto? bryska, LUNA
▪️ Kiedy? 27 luty 2022
▪️ Gdzie? A2, Wrocław

___
 20-letnia bryska ma za sobą bardzo pracowity okres, w ciągu 4 miesięcy zdążyła zaprezentować słuchaczom 10 utworów, z których każdy zaskakuje, intryguje i pozostaje w głowie. Poza przebojowością, jej twórczość można określić też jako ‘ważną’ – chwytliwe melodie często dotykają problemów młodych ludzi, które muzyka pop zdaje się zwykle omijać. Podczas gdy piosenki “panika”, “drama” czy “naiwna” zyskują coraz większe grono fanów, to aktualnie na antenach największych polskich rozgłośni radiowych można usłyszeć najnowszy singiel bryski “lato (pocałuj mnie)”. 12 listopada ukaże się debiutancki mini-LP “jestem bryska”, który od razu po premierze trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli w Empik.com.
 LUNA to artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie, została zaproszona do akcji na rzecz kobiet “Spotify Equal”, a jej wizerunek prezentowany był na nowojorskim Time Square. Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Tylko w ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali Tik Tok Rising Star. Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem Luna. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym, elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach “Zgaś”, “Mniej”, “Wirtualne Przedmieście” czy “Zabierz mnie”. Najnowszy singiel Luny “Melt away” zapowiada anglojęzyczny minialbum, który ukaże się jeszcze w tym roku.