Centrum koncertowe A2

Bars and Melody – Choke Tour 2019

KIEDY14.05.2019
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Bars and Melody

Bars and Melody – ukochany przez polską publiczność młodego pokolenia zespół wraca z koncertami do Polski. W ramach trasy „Choke Tour 2019” artyści odwiedzą 9 polskich miast. Dla fanek i fanów zostały przygotowane specjalne bilety Meet and Greet, spotkania z muzykami oraz niesamowita ilość pozytywnej, koncertowej energii.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek 7 grudnia, a ich ilość jest mocno ograniczona.

Platinum VIP Ticket: 599zł – tylko 15 sztuk na każde wydarzenie.

Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia i spotkania z zespołem między godziną 15.00-16.00. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, jak również dostają specjalne zespołowe pamiątki: zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

Regular VIP Ticket: 399zł – ilość ograniczona.

Oprócz wstępu na koncert Regular VIP uprawnia do wcześniejszego wejścia między godziną 16.00-18.00. Posiadacze tego pakietu dostaną zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat zespołu. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.

General Ticket: 99zł

Bilet zwykły uprawnia do wejścia od godziny 18.00 oraz udziału w koncercie.

Sprzedaż rusza za pośrednictwem systemu ebilet w piątek 7 grudnia o godzinie 12.00 na www.ebilet.pl.

Bilety będzie można również zakupić w punktach sprzedaży wymienionych na stronie: https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy/

(Nie będzie możliwości zakupu biletów w Empiku)

OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.

Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadał oświadczenie opiekuna.