Arch Enemy

KIEDY03.06.2019
GDZIEGóralska 5, Wrocław
Arch Enemy

Knock Out Productions prezentuje koncert Arch Enemy we Wrocławiu!

Grupa Arch Enemy powróci do naszego kraju już 3 czerwca. Na wydarzenie zapraszamy do wrocławskiego klubu A2. Szwedzki zespół w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Will To Power”, który bije kolejne rekordy popularności.

Bilety na koncert dostępne w sprzedaży już od środy 30 stycznia! Bilety kolekcjonerskie będzie można zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net.

ARCH ENEMY (Szwecja) melodyjny death metal:

Arch Enemy od jakiegoś czasu nie trzeba już w Polsce jakoś szczególnie przedstawiać. Formacja, którą kapitalny gitarzysta Michael Amott założył wraz z bratem po swoim pożegnaniu się z Carcass w latach 90. XX wieku, koncertuje u nas regularnie i zbudowała pokaźną bazę maniakalnych fanów, sprawiających coraz częściej, że koncerty kapeli są wyprzedane. Melodyjny death metal powstałej w Szwecji i obecnie międzynarodowej grupy z charyzmatyczną weganką Alissą White-Gluz na wokalu, przyjął się nad Wisłą doskonale.

Michael, Alissa oraz bębniarz Daniel Erlandsson, basista Sharlee D’Angelo i kiedyś czarujący w Nevermore gitarzysta Jeff Loomis cały czas promują album „Will To Power” z 2017 roku, który w Niemczech dotarł w regularnym notowaniu aż do pozycji trzeciej! Jednak od tej pory dyskografia Arch Enemy wzbogaciła się o kilka pozycji, chociażby winylowy box zawierający covery nagrane przez kapelę w latach 1996-2017, czy EP-kę „Råpunk” z punkowymi przeróbkami.

Sprawdź, jeśli lubisz: In Flames, Dark Tranquillity, Hypocrisy, At The Gates…

http://www.archenemy.net
https://www.facebook.com/archenemyofficial
https://www.youtube.com/watch?v=mjF1rmSV1dM

Zagrają:
ARCH ENEMY (Szwecja) melodyjny death metal

Kiedy: 3 czerwca (poniedziałek) 2019
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne od 30.01 na:
https://sklep.knockoutprod.net

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Zbliżające się wydarzenia