MINELLI: RAMPAMPAM DANCE PARTY

13. maj, sobota 19:00

Kup Bilet

Minelli organizuje porywającą imprezę taneczną „Rampampam” w Warszawie i Wrocławiu! Publiczność rozgrzewać będą: DJ CLOUD, Elline Day. Minelli bilety na Rampampam Dance Party już w sprzedaży.

https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/minelli?partner=uabkifa&city=Wroc%C5%82aw

Minelli (prawdziwe nazwisko — Luisa Ionela Luca) urodziła się 22 sierpnia 1988 roku w Rumunii i zaczęła śpiewać w wieku 11 lat, kiedy założyła zespół w swoim rodzinnym mieście.

Minelli – to prawdziwa maszyna do pisania hitów! W 2017 roku wokalistka wydała swój pierwszy solowy singiel „Empty Spaces”, który znalazł się na szczycie list przebojów w 15 krajach, w tym w Niemczech, Danii, Polsce i Turcji.

W 2019 roku wydała przebój „Mariola”, który osiągnął 1 miejsce na rumuńskiej liście Airplay 100. Singiel osiągnął również numer 10 na niemieckiej liście przebojów, numer 11 we Francji oraz numer 3 w Bułgarii i Czechach. Piosenka była licencjonowana przez Sony Music, Magic Records, EffectiveRecords i YeniDunyaMuzik.

Międzynarodowy hit „Rampampam” został wydany 18 marca 2021 roku w Rumunii przez Global Records. Singiel podbił międzynarodowe listy przebojów i osiągnął imponujące wyniki: # 5 Global Shazam, # 1 Global Dance, # 1 UA, w Wielkiej Brytanii, Niemczech i GSA, GR,Węgry, Bałkany oraz kraje bałtyckie, Ukraina i Polska. Dzięki temu singlowi Minelli zdobywa nagrodę za najpopularniejszą piosenkę na międzynarodowych nagrodach artystów-2021 Jej drugie wydawnictwo w 2022 roku, zatytułowane „nic nie boli”.

Piosenka jest obecnie prezentowana przez Warner Music na całym świecie. Singiel osiągnął 1 milionów wyświetleń na YouTube w mniej niż 48 godzin od wydanie. Podbił także Shazam i Radio na listach przebojów Bułgarii, Litwy, Polski, Chorwacja.