DJ Soina KaeN Martin MxM Beka KSH

24. maj, piątek 18:00

Centrum koncertowe A2 wraz z organizatorami zapraszają na dawkę niezapomnianych wrażeń podczas koncertu, który odbędzie się 24 maja we Wrocławiu.

Na scenie wystąpią:
– DJ Soina,
– KaeN,
– Martin MxM,
– Beka KSH
Artyści wystąpią w wyżej podanej kolejności.

Start bramki: 16:00
Start koncertów: 17:00
Miejsce: Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, 53-610 Wrocław
Podane godziny mogą ulec zmianie.

Środki otrzymane ze sprzedaży biletów oraz samego koncertu zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitacje niepełnosprawnej dziewczynki.
Maja Górczyk od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Podstawowej jednostce chorobowej towarzyszy również wzmożona spastyczność czterokończynowa. Dziewczynka od wczesnego dzieciństwa jest systematycznie rehabilitowana, jednak aby rehabilitacja przyniosła pożądane efekty, musi uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych.
Maja powinna co najmniej 3-4 razy w roku brać udział w dwutygodniowych turnusach rehabilitacyjnych, które są bardzo kosztowne. Koszt takiego turnusu na dzień dziesiejszy to 6500 zł. Maja ma dopiero 10 lat, a rokowania są obiecujące.

Ten koncert jest wyjątkowy – Wy, jako uczestnicy – świetnie się bawiąc, przy okazji pomagacie Mai na drodze po zdrowie!
Obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie!
POKAŻMY SIŁĘ RAPU!

BILETY WKRÓTCE!

UWAGA!
Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.