Back Beat Beatles

25. czerwiec, piątek 19:30

Zapraszamy na koncert Back Beat Beatles który odbędzie się we Wrocławiu 25 czerwca 2021 roku w Centrum Koncertowym A2. Back Beat Beatles bilety już dostępne. 

Back Beat Beatles

W czerwcu 2020 roku minie 50 lat i miesiąc od wydania 12. i ostatniego albumu Beatlesów – Let It Be. Dlatego pod koniec miesiąca we Wrocławiu powita brytyjski kwartet The Backbeat Beatles, zespół grający zapomniane utwory  Beatlesów.

Zespół został założony w 1994 roku przez muzyka, aktora i piosenkarza Chrisa O’Neilla na podstawie udanego filmu Backbeat, w którym grał słynne Bugs. Film zdobył nagrodę British Academy Award (amerykański odpowiednik Oscara) za najlepszą muzykę.

Backbeat Beatles pochodzi bezpośrednio z Liverpoolu. Prezentacja piosenki Beatlesów jest prawie identyczna z oryginałem, nie tylko muzycznie, ale także pod względem kostiumów i ogólnej choreografii scenicznej. Zespół występuje w różnych arenach i teatrach nie tylko w Wielkiej Brytanii (w tym w słynnym klubie Cavern w Liverpoolu, który został wyprzedany). W ciągu ostatnich 25 lat podróżowali po świecie i wypełniali główne areny koncertowe w Pekinie, Nowym Jorku, Paryżu, Moskwie, Dubaju i Hamburgu. Grali razem ze znanymi artystami, takimi jak Spandau Ballet, Shirley Bassey i Liverpool Philharmonic Orchestra, i występowali w prestiżowych miejscach, takich jak Monako, Gleneagles, St Andrews, The Belfry, The Grosvenor Hotel London i nie tylko.

Większość wielkich przebojów Beatlesów usłyszysz podczas dwugodzinnego koncertu. Energiczny i spontaniczny występ, klasyczne kostiumy i wysoki poziom muzykalności sprawiają, że każdy miłośnik Beatlesów znajdzie drogę wieczorem!